Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vytvořit jednoduchý formulář v souboru s JavaScriptem

Nahrál jsem si a upravil tento script:

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<meta charset="utf-8">
<title></title>
<script src="https://smtpjs.com/v3/smtp.js"></script>
<script type="text/javascript">
function sendEmail() {
Email.send({
Host: "smtp.seznam.cz",
Username : "barmv@seznam.cz",
Password : "1337@@@",
To : 'barveramartin@gmail.com',
From : "barmv@seznam.cz",
Subject : "zkouška",
Body : "Pokusný email html",
})
.then(function(message){
alert("mail sent successfully")
});
}
</script>
</head>
<body>
<form method="post">
<input type="button" value="Send Email" onclick="sendEmail()"/>
</form>
</body>
</html>

Chtěl bych mít možnost měnit obsah položek "To", "Subject" a "Body" nejlépe pomocí jednoduchého formuláře, který by byl součástí scriptu. Jak takový formulář vytvořit?
A ještě jedna věc: šlo by nějak zamaskovat heslo (********)?

Děkuji předem za odpověď.

Magistr

Sleduji to co tu casto pises a jsou to picovi***,

osoleny hash na smtp login do seznamu? Vazne?

Ty tu jen lidi buzerujes a neporadis jim, tak prestan radeji psat ty sve kraviny a bez sikanovat svou mamu.

Stejne vis hovno.

Mel bys dostat zase ban, at mas proc brecet.