Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno aoemi backupper profesional nemozem aktivovat

Plati zakupena licencie programu pri novej cistej instalaci systemu/ prechod win 7 na win10 /nova verzia ffp 10 ? Pise licencny kluc aoemi backupper profesional neplatny,/ POD WIN7licencia fungovala/musi sa zas kupit nova licencia/pomoze skopirovanie uz aktivoovanej licencie, na win10 menil som zakladny dosku 450 win 10 na570 windows 10.tak su oba aktivacne kluce pouzitefungovali jeden na vin 7 druhy 450 win 10. Teraz pri tej 570X nemozem aktivovat ten kluc, moze sapouzit len 1krat ?

Řešení:

Napiš na podporu, řekni, že odešel počítač, takže jsi nemohl licenci odinstalovat a že potřebuješ licenci uvolnit, abys ji mohl nainstalovat na nový počítač. To je vše.

Licenciu som spotreboval na win7 z procesorom fx 8370 len po 7 rokoch odisla zakladna doska. Potom som zlozil novy pc win 10 a z procesorom 3700x a msi 450 druha licencia. Len som nevedel ze licencie treba odinstalovat ked menim zakladnu dosku za inu. Teraz ked som vymenil b450 za gigabyte X 570 tak licencie nemam.
Neviem ci pojde deaktivovat ten kluc ktory som pouzil z doskou msi b450 win10. Kazdu instalaciu ked som menil zakladne dosky ma ulozenu na inom pevnom disku. Lebo asi keby nabotoval disk z instalaciou pre msi B450a a vymazal ten softver aome,,,backup tak to neprejde ked tam mam x570 a rovnaky licencny kluc na oboch diskoch pre windows 10.