Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kdy upgradovat hardware

No rád bych věděl kdy mám naplánovat koupi novýho hardwaru, zkrátka kdy bude velká vlna nových procáku a GPU takových gtx 1100 má už někdo tucha? Protože nasrat do notebooku pár desítek tisíc a pak zjisti že vyšlo něco 2x výkonějšího za stejnou cenu to jistě zamrzí :puff: To já před pár lety sem si radši počkal 3 měsíce na nové gtx 1060, než abych dával peníze do tý doby aktuálních gtx 9* a udělal sem dobře. Upgradovat budu tak za půl roku, no a ty nabušený hry budou vycházet snad v 2021, takže by se tomu měli ti výrobci karet přizpůsobovat, no možná řeším kraviny ale za zeptání nic nedáš :-)

Pokud nemusíš nutně, tenhle rok bych to nehrotil. Vyjde nový Xbos a PS 5, které docela pohnou trhem. Xbox dokonce slibuje podporu PC her (což mě zajímá, jak bude vypadat), takže to bude hodně hýbat trhem. Změní se i přístup vývojářů her, hry můžou zůstat stejné nebo rapidně zvednout svoji náročnost. Jestli tenhle rok nemusíš zvedat výkon, tak to prostě nedělej. Výraznější změny se projeví v Q1/Q2 2021.