Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Video není dostupné - YouTube.

Když kliknu na nějaký odkaz na YouTube video napíše to"video není dostupné" občas se tam objeví že bylo smazáno kvůli porušení smluvních podmínek, uživatel video odstranil ale tohle nevím co znamená díky. Resp: potřeboval bych vědět kvůli čemu není dostupné.

Zkus se zeptat Googlu, treba ti odpovi. :-D

Jinak co jsem koukal, tak nejvic si na tuhle hlasku stezuji uzivatele Androidu a mobilni aplikace Youtube.

Zkus jiny prohlizec a vypnout antivir treti strany, pokud nejaky pouzivas.

Ne, ale antiviry casto blokuji uplne vsechno respektive uplne nesmyslne. Proto, pokud mas Windows a pouzivas jiny antivir nez vestaveny, tak prvni rada je ho zkusit vypnout. Na Androidu neni zadny vestaveny antivir, takze tam musis zkusit vypnout vzdycky. Funguje to tam tak, ze veskera data se tahaji pres antivir a ten muze vyhodnotit jako falesny poplach cokoli i youtube video.

potřeboval bych vědět kvůli čemu není dostupné.

nepotřeboval.
chleba kvůli tomu levnější nebude, už můžeš spát klidněji.

pokud se ti to stává často, je možné, že vyhledáváš samá videa, která porušují něčí práva (nebo práva vydavatele omezená ve tvojí zemi) a jak píšeš, autor / vydavatel / google je nechal zablokovat nebo úplně odstranit.
když si netroufáš sem dát příklady nebo názvy těch videí, je to úplně zbytečný dotaz.

Tak, nebo hudbu, obrázky nějakého charakteru který porušuje pravidla YouTube td.
To že je vidí někde v boční liště nic neznamená, YouTube mohl majiteli určitého kanálu který tazatel nechce zobrazit o tomto porušení zprávu a čekají až ji opraví nebo odstraní pro novou validaci.
(snad to nebude z tazatelovi strany jen záminka za diskuzí nedokonalosti algoritmu YouTube)

Jak píšu to by tam bylo že to porušuje podmínky služby nebo že to obsahuje autorské právo

Proč se vyhýbaš tomu, sem to video vložit ? Psal jsi:

občas se tam objeví že bylo smazáno kvůli porušení smluvních podmínek

Viz odkaz :
Zásady, bezpečnost a autorská práva
Časté dotazy ohledně aktualizovaných Smluvních podmínek

Zobrazuje je se ti to na všech zařízeních? PC, tablet / telefon, nebo jen na určitém zařízení?