Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VLC-stream

Zdravím,po instalaci nejnovější verse VLC(3.0.8) mi přestal fungovat stream,a to přímý
přes URL z youtube,i přehrávání playlistů.m3u(VLC nekomunikuje s internetem).PC je napevno propojen přes router domácí sítě,kde mám i mobil přes wi-fi,kde to chodí OK.Odinstaloval jsem novou versi včetně nastavení,instaloval starší versi,ale je to stejné.Stav firewallu:v routeru aktivován(tovární nastavení),v PC povolena vyjimka pro VLC.Budu rád za každý tip,který povede ke zprovoznění.

Zkus přeinstalovat VLC, promazat knihovny. Případně na Googlu je více takových stížností ale starších. Je tam X faktorů, takže bych spíše prolezl fóra a podíval se, co nejvíce odpovídá tvému případu.