Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zmenit stereo na mono audio ve win 7 ?

Zdravim mam jednoduchou otazku na kterou neznam odpoved...nefunguje mi jedna bednicka pred 3 mesici jsem nastavoval ve windows 10 mono aby hral zvuk na obou stranach...ted mam windows 7 a nikde nevidim ono mono nastaveni...nevite prosim nekdo kde nebo jak nastavim zvuk ze stereo na mono ?

To bolo pred 3 mesiacmi a vtedy mu zrejme šlapali obe bedničky. Teraz mu šlape len jedna a tak si spomenul na mono režim. Aspoň tak si to viem ako tak vysvetliť, keď už on nevie vysvetliť, ako to je. Samozrejme mono mu neoživí pokazenú bedničku. Alebo má stereo nahrávku kde je zvuk len v jednej stope... Alebo má balance nastavený na niektorý kraj. Ale otázne je, čo je to, že mu nefunguje bednička. T.j. je dobrá len nehrá (jednostopá nahrávka alebo balance na kraji) alebo je bednička zlá.
Skontroluj si ovládacie panely-zvuk-reproduktory-úrovne-vyváženie
alebo
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7/is-it-possible-to-set-stereo-output-to-mono-in/34139e29-4dfd-4429-b4a3-9285f58c1fce