Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teredo se neustale vypina

zdravim, mam problem s nastavenim tereda.. problem nastal ve chvili kdy jsem pc predelaval z win 7 na win 10.. kdyz spustim teredo jako spravce (teredo cmd soubor, snad ho znate), tak v nem dam povolit ipv6 a pak opravit, restartuju pc a teredo jede, jenze kdyz pak pc restartuju znova, tak teredo zase spadne a musim to nastavovat znova a pc zase restartovat.. nevim cim to je, ze se teredo neudrzi..
diky za odpoved

Asi ti teredo vypíná nějaký program. Nastav teredo funkční, podívej se, jaká je hodnota v registru HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\TCPIP6\Parameters\DisabledComponents. Pak vždy, když něco spustíš, tak znovu zkontroluj, jestli se hodnota nezměnila. Jak jinak zjistit, kdo to shazuje, nevím.
Taky doporučuji důkladně zkontrolovat PC na malware.

Každý sľušný, poctivý, pracovitý občan sa tereda tunelu okamžite zbaví, zakáže ho, ale ty máš v úmysle zbedačený, ubiedený trpieť pod americkým, kapitalistickým, dekadentným vynálezom skazy z dieľne vrahov z volstrídu:

Tu máš príkazy:
https://appuals.com/microsoft-teredo-tunneling-adapter/

myslím si, že dojčland xindel zn.: "xp-antispy" mal v sebe kadejeké zpínatka, udělátka pre Teredo a spol., fajkou na jedno kliknutie, zmenou zápisov v Registroch. Mám dojem, že xp-antispy po spustení ako Správca furt funguje z čias WXP_NT aj pre moderný, inteligentný Smart OS W7/W8x/W10.

Hele, a nechceš se vykašlat na Teredo, které stejně dříve či později přestane fungovat, a radeji se zeptat svého ISP na nativní podporu IPv6 protokolu?
Podle IP adresy máš za ISP O2, pokud je to DSL linka, tak bys na ní měl mít IPv6 aktivované a funkční. K čemu vlastně potřebuješ Teredo? Teredo je jen přechodový mechanizmus, který měl usnadnit možnost získání IPv6 konektivity tam, kde nebyla nativně podporována. Pokud ti ji tvůj ISP nabízí nativně, je blbost Teredo vůbec používat.

Hele, český Teredo uzel se bude tento rok vypínat, tak je lepší se na celé Teredo vykašlat už teď.

Jaký máš typ připojení? Co máš za modem/router? Třeba už máš doma nativní IPv6 a ani o tom nevíš. A pokud máš nativní IPv6 od operátora, nepotřebuješ Teredo.

Ale ty mas prece IPv6 adresu. uTorrent pozna, ze uz IPv6 mas a tak se ani o Teredo nepokousi. A protoze sestkovou adresu mas, tak se na lidi s IPv6 v pohode pripojis.

Jak uz jsem zminil drive, Teredo je jen pro lidi co sestku nemaji.