Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nové slúchadla k Pc

čaute poradíte mi nejaké dobre slúchadla (herné) do 50 euro ? moje už sú zničene myknem káblom som vo vode alebo vypadne zvuk mikrofón to už vôbec nejde šušti jak pokazené rádio

chcem aby tam bol dobrý mikrofón a dobrý zvuk diky za odpovede
Změna kategorie, původně: Multimédia (Kurt)

No, podobny nejsou. Ty Niceboy jsou pouze USB, zatimco u toho Logitechu si muzes vybrat, jestli USB nebo Jack, virtualni 7.1 jde samozrejme jen pres USB. Zvukovka u Logitechu neni vestavena jako tady u tech. Jestli je ale mas za tech 1190Kc, co je maji ted v CZC v akci, tak myslim, ze cena slusna.

CZC jsou ovsem podvodnici, pry na ne maji 50% slevu. At pocitam, jak pocitam, tak sleva ze 1490Kc, coz je bezna cena tech sluchatek mimo jine i na partnerskem Mall.cz na 1190Kc rozhodne neni 50%.

Dej pak vedet, ja myslim, ze to spatny rozhodne nebude, Niceboy nedela sice highend, ale ty jejich sluchatka byvaji prumerna = porad solidne poslouchatelna, zvlast kdyz to neni na hudbu, tak verim, ze to bude zcela OK.

No potreboval som sluchátka čo máju dobrý zvuk a mikrofón :D inač nerád dávam veľa peňazí (100-200, to iste myška a klávesnica) ono čo ja teraz kupujem sluchátka tak podla mňa fajn cena aj ostatok (sú v akci) len ma zaujíma to vibrovanie na uši :-D čo to bude zač zatiaľ čo som čítal tak to ma dobre recenzie tak uvidíme keď prídu potom napíšem či sa to vyplatilo kúpiť