Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení třetího monitoru na GK Radeon HD7870

Zdravím,koupil jsem si nový monitor Samsung c27f390 a chtěl bych k němu dát i staré dva monitory (Philips 223V5 a Acer G226HQL).
Samsung (GK) Aktivní redukce z DP na HDMI do portu HDMI na monitoru.
Acer (GK) DVI do portu DVI na monitoru.
Philips (GK) HDMI do portu HDMI na monitoru.
Nicméně problém je v tom,že mi to nechce povolit tři najednou.
U toho třetího monitoru to furt hlásí ,,displej není aktivní",ale W10 všechny tři jakoby vidí,jen v GK softwaru jsou pouze dva z nich v závislosti na tom,který dva monitory mám v danou chvíli aktivní ve W10 (nastavení zobrazení).
Otázka teda je,jak tedy povolím ten jeden z nich ?
Děkuju za rady,chci ty dva starý monitory využít,než je prodávat za pár šlupek,nebo je vyhodit,když fungují.

Grafika-AMD Radeon HD 7870
Procesor-AMD Fx-6300
Základovka-M5A78L LE

Zkus to přes průvodce Eyefinity.
Jaké DVI přesně používáš ?
(podle mojich předešlých zapojení, mi tento problém dělalo převážně míchání "analog" a "digi" výstupů najednou. Více monitoru zpravidla nastavuji přes Eyefinity, kterým zvolím jedno rozlišení pro skupinu monitorů) .

Manuál bohužel nemám fyzicky.
Nemůže být náhodou problém v tom,že v ,,zobr.zařízení" v aplikaci,mám napsáno HDMI,i když ten konkrétní monitor mám připojený pomocí aktivního adaptéru z DP na HDMI ? Nemělo by se v aplikaci zobrazovat DP,když je z Gk připojený právě,skrze DP port ? Doufám,že jsem to napsal,aspon trochu srozumitelně a pochopíme se.