Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení programu v BATCH

Zdravím,
chtěla bych požádat o pomoc s programovacím jazykem batch ve Windows 10.
Potřebovala bych nutně napsat script který by vytvořil soubor index.html, na začátek by vložil začátek html stránky, pak by vložil veškerý obsah souborů z adresáře /zdroj [včetně všech podadresářů] a nakonec by vložil zase nějaké html na konec souboru.
Poraďte prosím, moc bych to potřebovala. V tomto něco naprogramovat je vážně opruz :(

pak by vložil veškerý obsah souborů z adresáře

chceš vidět jen přehled těch souborů? = výpis názvů. a to má být jen textový seznam nebo klikací?
nebo skutečně i jejich obsah? co to je za soubory - jaký mají formát ... edit: aha html, možná s hlavičkami, možná bez. a to má nalepit za sebe??
asi chápeš rozdíl mezi obsah adresáře a obsah souboru.

člověku, když se neumíš jasně vyjadřovat, tak aspoň slušně odpovídej. toto mám nejradši.