Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zrušit a mít pod kontrolou blokování reklam ve Firefoxu?

I když zruším Adblock, nebo jakýkoliv jiný blokovač reklam, pořád se zjevuji hlášky u mnoha stránek o jeho přítomnosti. Vestavěné blokování je taky vypnuté. Ffox je ve verzi 68.4.2esr_64bit. Co s tím? Nechce se mi přecházet na jiný prohlížeč. Cookies jsem taky promazal, může tam být něco jiného?
dík za reakci, co s tím
Petr

Používám AdBlock Plus a hlášky o jeho přítomnosti se objevují, ale vesměs ničemu nevadí. Odkliknu je a jedu dál. Jen zcela výjimečně jsem se setkal se stránkou, která mě dál nepustí - na ni pro tu chvíli nastartuji IE.

použi doplnok ublock orig, hore v lište FF klikni na ublock - klikni na šedé horizontálne potenciometre "Otvoriť ovládací panel" rozklikni. tj. otvor všetky znamienka + a zaklikaj durch od hora dole všetky štvorčeky.

Okrem štvorčeka: ignorovať kozmetické filtre.

To by ti malo stačiť

Ešte môžeš vraziť do FF doplnok: Privacy Badger