Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno velky prazdny subor v C:\Users\Admin

Zdravim, mam plne SSDcko tak som hladal co mi zaberia miesto, a prisiel som nato ze subor C:\Users\Admin ma 40gb, ale ked ho otvorim, oznacim vsetky priecinky tak maju ani nie 2gb. Neviem teda kde je ten zvysok, zaujima ma to a rad by som si uvolnil miesto :D dakujem za radu

Řešení:

Pokud odinstaluješ nějaké programy, měl by se zmenšit i objem těch dat v C:\Users\Admin\AppData\Roaming
Některé programy/odinstalátory po sobě nechávají v PC neodinstalovaný "odpad". Dá se to vymazat ručně (pokud víš, že to můžeš bezpečně smazat).

Jestli máš malé SSD, mohlo by pomoct větší... :-)

Pokud odinstaluješ nějaké programy, měl by se zmenšit i objem těch dat v C:\Users\Admin\AppData\Roaming
Některé programy/odinstalátory po sobě nechávají v PC neodinstalovaný "odpad". Dá se to vymazat ručně (pokud víš, že to můžeš bezpečně smazat).

Jestli máš malé SSD, mohlo by pomoct větší... :-)