Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Vegas

Zdravím potřeboval bych poradit. Stříhal jsem v sony vegas video a vše jelo v pořádku jak jsem to znal ale pak jsem asi nejspíš něco zmáčknul astalo se mi tohle (viz. fotka) nevím jak to pojmenovat nebo jak to vyhledat abych se toho zbavil. Vždy jak střihnu nějaké video tak místo klasického rovného střihu se mi tam nahodí taková vlnovka a strašně hloupě to pak spojuje střižené záběry dohromady na fotce začátek souboru je bez jakékoliv změny ale konce tam má takovou vlnovku můžu vybírat typ té vlnovky. Děkuji za pomoc.

Nevím jestli úplně chápu o co ti jde, předpokládám, že o přechody. Přesně tě nenavedu, Vegas už drahně let nepoužívám, ale někde sis v preferencích nastavil jako defaultní některý přechod a Vegas ho pak zamozřejmě nabízí. Takže projdi nastavení a hledej Přechody (Transitions pokud máš Vegas anglicky). A nedá mi to - ty přechody nepoužíváš, že na to koukáš, s prominutím, jak tele na nová vrata?