Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pc mi porad zakazuje sitovi adapter

Zdravim z niceho nic se mi ted zacal vypinat sitovej adapter...internet jede treba 5 az 10 minut a vypne se sitovej adapter...kdyz najedu do nastaveni v sitovich pripojenich tak vidim ze je adapter zakazan...kdyz se snazim ho povolit tak to nejde a dela se to do nekonecna...musim resetovat pc a adapter zapnout pres diagnostiku a tak porad dokola...nikdy za 22 let se mi nic podobnyho nestalo naprosto to nechapu...k siti jsem pripojeny pres telefon...musi to byt nejaka softwarova chyba jen nevim jak a kde...nema s nekdo zkusenosti s necim podobnym ? Ja to naprosto nechapu proc se to samovolne vypina

PanVeliceNastvany potřebuje čas za zklidnění, zamykám.
Pokud bude pokračovat ve stejném trendu (titulováním troubami všech kolem, když přitom… … …), bude následovat ban. (L-Core)

Mám 2 fakt debilní otázky ale už tu bylo ledasco, tak se radši zeptám...
1) Máš jeden a ten samý PC 22 let? (ježíšku na křížku, odpusť mi tuhle otázku)
2) Jak jako k síti se připojuješ telefonem? Přes kabel, BT nebo jak? K jaké síti se připojuješ?

Ne samozrejme ze mam jiny pc...pred 22 lety jsem dostal svuj prvni pc 32mb grafika,64 mb ram a 2 gb hardisk kdyz mi bylo 6 let...byl dost drahej v ty dobe spicka...

Normalne propojim telefon pres usb k pc jako kdyz si tam chci neco dat...akorat ze v mastavemo v telefonu v sdileni k pripojeni k internetu zaskrtnu sdileni internetoveho pripojeni...a jsem projen k internetu zkratka to pouzivam uz asi 6 mesicu protoze se mi starej sitovej adapter znicil a zatim jsem si nekoupil novy protoze telefon bohate staci...pripojuji se klasicky k domaci siti

Stolni pc...vypada to na nejaky vir vse se zaclo delat kdyz sem si stahl wow pres torrent...uz to tak 8 hodin neudelalo...ted sem si sel prepnout dokument a mezitim uplne vypl torrent protoze hra byla uz 2 hodiny stazena...po vypnuti se ihned zarizeni odpojilo...je to bud nejaka softwarova chyba a zpusobuje to nejakym zahadnym zpusobem torrent nebo mam vir ktery to zpusobuje....rozhodne to neni tim ze jsem pripojeny pres telefon jak tu naznacuje chytrak kolega dole...protoze jak uz jsem psal pouzivam to jiz 6 mesicu a neni nic divnyho mit pripojenej net pres mobil...pan asi zije jeste v minulim stoleti...ted nemam zadny adapter nebo mam ale v podobe mobilniho telefonu...ovladac jsem neinstaloval muj potac telefon vzdy zjisti....urcite proskenuju protoze si myslim ze je na vine nejaky vir...jen se podivuju nad tim ze se mi to za tak dlouhou dobu jeste nestalo a to jsem velice aktivni ,,stahovac,,

Mozna jsem zjistil pricinu a to je jak utorrent tak bittorrent zatim mi to udelalo jen kdyz jsem mel jeden z torrentu zaply...mam to ted zaply 10 minut bez torrentu a bezi tak to skusim nechat jeste chvili ale vypada ze je to torrentem...pouzivam ho leta a nikdy se mi nic podobnyho nestalo napada nekoho jaka muze byt pricina ? Jak problem vyresit ? Jelikoz chci i nadale pouzivat torrent

Mas pravdu zrovna pred 10 minutama mi spadl zase net a zakazal se adapter...a vsiml sem si ze se to stalo az kdyz mi torrent zacal jet pres 4 mbs...tudiz jak rikas slabej ,,modem,, nastavil sem stahovani max do 3250 a myslim si ze bude po problemu...uvidim...alespon sem zase o trochu chytrejsi nevedel sem ze muze byt slabej modem a ze se muze dit neco podobnyho

Co to zase meles za kraviny o lenosti troubo...jedinej problem je tu maximalne v tom ze strkas nos do veci do kterych ti je sumak a jeste pak mas tu drzost odsuzovat druhyho...to si zkousej na svyho syna at stavajiciho ci budouciho ale ne na me.Co je ti clovece do mich penez a investici ? Ty si slusnej trouba.

:-D Chtěl jsem ti alespoň opravit pravopis ale přes ten smích to ani nejde. Koukám, že jsem se trefil do živého ... :-) A rád bych ti připomněl, že mi je do toho dost. O problému nic nevíš a přišel ses zeptat sem, na veřejné fórum, kde se může vyjádřit každý, ať se ti to líbí nebo ne. Každopádně hádám, že tímto je problém vyřešen.

PS: Kdyz uz tu ty pokrytecky troubo mluvis o akci a reakci,verejnem foru a podobnych nesmyslech tak si taky musis uvedomit ze kdyz nekoho napadnes ze se bude branit a pri nejlepsim te posle doprdele...to je ale u vas nerdu pro ktery je poradna.net jeho celej smutnej zivotek normalni...porad chcete z nekoho delat blbce protoze jste v realu neuznali,neoblibeni a mnohdy osklivy troubove a tak si to kompenzujete timhle ubohym zpusobem...ja te v tom ale necham protoze vim jak smutny zivoty internetovy rejpalove maji...holt nekdo ma zivot v realu,nekdo na poradna.net...ja bych se ti vubec nesmal a vubec to neresil ridim se heslem zij a nech zit,kazdymu co jeho jest...ale zacal sis ty smutny clovece