Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem APP Bakaláři

Dobrý den, prosím máte někdo zkušenosti jak se připojit na APP Bakaláři ? Uvedená APP byla ještě nedávno( cca 10 dnů) připojována na telefon s Android 9.1 bez potíží a dnes mi to napíše Error 200(OK).
Poradíte,co mám udělat ? Předem mnohokráte děkuji.

Škola v Ostravě na můj email bohužel ani nezareagovala a rovněž tak ani vývojáři app Bakaláři.
Po zjištění, že app Bakaláři je plně funkční na telefonech Apple si jsem nyní jistý, že app Bakaláři není na telefonech s Androidem funkční a bohužel vývojáři této app to zřejmě ignorují, takže budeme všichni s telefony se systémem Android čekat na nějakou novou verzi app.:-[