Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vynutit dedikovanou grafiku ve hře nebo skrýt integrovanou

Hra mi jede dobře, ale když jí spustím tak mi to omezí nastavení grafiky z high na medium, a pomuze jen kdyz odinstaluju integrovanou grafiku, no jo ale čumět do displeje co má 100% jas permanentně mě taky nebaví.
v ovladačích mám nastavený vše primárně na dedikovanou, zkoušel sem i -> run with graphic processor jedná se o hry War Thunder a World War Z a mám GTX 1660Ti integrovaná je Radeon RX Vega 10

vsechny odpovedi mimo, btw kdyz odinstaluju ovladac integrovky tak nemuzu nastavit jas, je furt na max

Ted sem zakázal v spravci zarizeni integrovanou grafiku a jas zustal stejny, a hra jede v pohode, takze sem to jakztakz vyresil, ma cenu ji opet zapinat kdyz nepotrebuju vydrz baterie? Neokradam se nejak o vykon ve hre, chapu dobre ze kdyz je zatez tak notebook pouziva pouze dedikovanou a kdyz je idle tak integrovanou, nikoliv naraz tudiz se neokradam o vykon a kdyz mam notebook furt v siti tak nema cenu zapinat integrovanou?

Jaký dotaz, taková odpověď :-)

Ne, hra a celá grafika ti běží pouze na 1 čipu a to tedy momentálně dle tvého tvrzení na tom dedikovaném. Jediná možnost, jak nechat vykreslovat 2 GPU něco současně je mít 2 GPU ve slim režimu a to pochybuji, že jde u integrované karty nějak udělat.