Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cierna obrazovka

Caute , potreboval by som pomoc postavil som zostavu

Mb Asus a320m-r
Cpu Amd x4 950
Ram 2x Hyper x 4gb 2400
Gpu Amd rx 560 4gb
Zdroj 600w (znacku presne neviem ale skusal som viac zdrojov)

Pri prvotnom zapnuti pc ostane obrazovka monitoru cierna nic sa nedeje nedostanem sa ani do biosu ani nikam . Vcom by mohol byt problem?

Vdaka za pomoc
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

S tim mam hodne zkusenosti a vadne v techto pripadech byva : mb, cpu, grafika nebo ram.
Me vzdycky pomohlo kdyz jsem to prohodil za jinou mb, cpu, grafiku nebo ram.
Ale sehnat jinou mb nebo cpu byva dost problem.
Kazdopadne jako stavitel novych PC sestav s tim musis pocitat, ze ne vsechno co postavis,
hned na 100% pojede.

No chlapi , takze skusal som tam procesor x4 950 , ryzen 3 1200 . Skusal som ramky hyper x aj ramky od corsairu. Skusal som grafiku rx 560 aj staru nvidiu gt 560 . Dva obycajne zdroje ktore su ale 100% funkcne pouzivam ich bezne na testy , procesory aj ramky su uplne nove , grafiky a zdroje pouzivam bezne na testy takze viem ze su funkcne , zakladna doska je tak isto nova. Po pripojeni kablu do zdroja a zapnuti power tlacitka do zdroja to zacne jemne piskat ale ked zapnem pc tak piskanie prestane ventilatory sa normalne roztocia len stale nieje signal z obrazovkou zostava nadalej cierna . Prikladam aj fotky .

https://uloz.to/tam/_fZwbYMBRtDnU

normální člověk dá fotky na normální imagehosting. dát odkaz jako kód je taky nápad.
základní deska má na sobě napsanou nějakou verzi biosu? případně je tam nějaký poslední?
při tom prohazování dílů proběhl někde cmos reset?

ryzen 3 1200 neobsahuje grafiku - nestrkáš doufám kabel do základní desky?

jemně pískat to nemá, to je nějaký šmejd.