Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém ze zvukem

Zdravím,nevěděl by někdo jak odstranit opožděný signál do PC.Chci propojit elektrickou kytaru anebo mikrofón pro nahrávání a děje se to,že ať je to mikrofón,nebo kytara,tak zvuk je o nějakou desetinu či ještě méně opožděný.Jak můžu toto odstranit.Mám Windows 10.Díky

Nahrávání samotné jsem zatím nezahájil,ale při přehrávání zvuku,který posílám do pc se mi jeví zvuk opožděný.A jinak jsem si stáhl už vámi zmíněný AudaCity.U bývalých pc,kde byl os XP,nebo 7,mě to fungovalo bez zpoždění.Nevím jak mám nastavit počátek signálu,tak aby byl reálný.