Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Každá klávesa mi vypíše stejný znak

Dob­rý den.
Mám pro­blém. Dnes rá­no, když jsem no­te­book za­pnul, jsem zjis­til, že po stisk­nu­tí ja­ké­ko­li klá­ve­sy se vy­pí­še "ž" (6. nu­me­ric­ká klá­ve­sa). Ně­ja­ké rá­dy, jak to vy­ře­šit?

Je možné, že mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najlepšie v núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru AdwCleaner
https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner
Všetko čo nájde odstráňte.

2. Najlepšie v núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: https://www.malwarebytes.org/
Všetko čo nájde odstráňte.

Já ti dávám mínusko jen na tvoje debilní puberťácké kecy a blafy typu "vím vše" :-) To, že ze sebe děláš tím spamováním Linuxu blba, mi je vážně někde. Jestli se chceš takhle prezentovat, je to tvoje věc, ne moje. Imho, jestli si myslíš, že můj jediný životní úděl je ti jen dávat "mínuska", tak si asi nikdy nepracoval a neměl rodinu. Dospěj chlapče, už je čas :-)