Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde načíst jeden web, na jiném pc ve stejné síti jde

Dobrý den, máme doma modem přes kabelovku, kde mám pc zapojené a ještě z něj valí wi-fi, na které mají rodiče notebook. Na notebooku přestal jet web Tipsportu a u mě na pc funguje. Prvně jsem myslel, že mají výpadek než jsem to zkusil u sebe. Už je to několik dní. Nedělali nějaké čachry se zabezpečením? Nemůžu najít jak to odblokovat a čím to je. Je to v Opeře aktuální verze. Děkuji za rady jak web odblokovat

Me to teda dela i na chromu a nevim, co s tim. Jdu na tipsport.cz a redirectuje me to na cc.tipsport.cz a to neni dostupne. Kdyz vymazu cookies, tak to treba tejden normalne bezi, ale pak to zas najednou zacne redirectovat na cc.tipsort.cz.