Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se souborem

Dobrý den.
Stáhl jsem si soubor a chtěl jsem ho otevřít přes položky ke stažení ale omylem jsem ho otevřel přes poznámkový blok a nevšiml jsem si lišty vždy dole.
Ted když chci otevřít soubor tak se mi otevře jen přes ten blok automaticky.
Ví tu někdo jak bych to mohl zrušit.

Otevři si složku, kde máš ten soubor, a klikni na "Otevřít v programu" a tam vyber příslušný program. Můžeš tam u zaškrtnout, jestli ho v tomhle programu chceš otevřít i příště.

Pokud se ti takhle otevírají všechny soubory stejného datového typu, musíš to změnit v systému.