Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje pevný disk

Nedávno jsem si koupil 500GB pevný disk. Připojil jsem ho, ale nefunguje. V tomto počítači je to druhý disk. Windows je na jiném. Hlásí to, že disk je neznámé zařízení a že mám aktualizovat ovladač, ale to nefungovalo. Pokud někdo ví, jak se tento problém dá opravit, prosím napište.

Tak to neznámé zařízení není ten disk. Ani nevím, co by to mohlo být. Jelikož disk je nějaké jiné zařízení, které funguje dobře, podle mě na disku jen není vytvořená žádná partice. Přes ovládací panely a prostor uložišť jsem na disku vytvořil nový fond úložiště. Disk už funguje, jak má.