Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava 9k

Je tato sestava ok ?
Budget je 9k s tím že k dispozici mám zdroj a SSD.
Ram 1x8GB pro možný upgrade. Stavět to na itegrované grafice a později dokoupit externí je nemožné.
Díky.

Jde tam hodit lepší AMD za vážně malý příplatek - viz kolega výše. Osobně mi i grafika připadá jako plýtvání peněz.

Stavět to na itegrované grafice a později dokoupit externí je nemožné.

Proč? Za příplatek 1-2 tisíce máš mnohem lepší karty, které ti i z hlediska budoucnosti vydrží déle "aktuální".