Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dlouho spuštěný skript

Měl bych dotaz na rádce.Každou chvilku se mě sekne počítač a píše že kvůli dlouho spuštěnému skriptu vebová stránka neodpovídá.Jsem totální počítačoví lajk a tak bych měl dotaz co to vlastně ten skript je a proč mě to tam naskakuje.Pokaždé mám možnost jej vypnout ale za chvilku to tam je zase.Prosil bych o vysvětlení zda se tomu dá nějakým způsobem vyhnout.Děkují za reakce.

Beh skriptu, ktorý niektorá webová stránka spúšťa na pozadí, trvá príliš dlho. Skript je v tomto prípade súčasťou webovej stránky a je spúšťaný prehliadačom. Skripty sa starajú o dynamické prvky webových stránok - napr. načítajú dáta na pozadí, aby mohli zobraziť nové dáta bez toho, že by sa načítala celá webová stránka odznovu.

Malo by ti to zobraziť aj to, že ktorej webovej stránke ten skript patrí. Ďalšou možnosťou je, že je to škodlivý kód, ktorý bol do stránky pridaný napr. škodlivým rozšírením.