Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Divné zvuky grafickej karty

Zdravím,

dnes som zistil, že moja grafická karta vydáva divné zvuky keď pracuje. Nevie niekto, čo to môže byť? Ako sa toho zbaviť a či je to v poriadku? Prikladám odkaz na video aby ste videli ako to vyzerá. Ten zvuk je nepretržitý a prestáva len vtedy, keď stlačím ESC, čiže keď vojdem do menu v nejakej hre. Napájací kábel nebol uvoľnený.

Gigabyte 1070
Patriot Viper 2x8GB 3000 Mhz (idú na 2666Mhz)
Asus Prime H310M-K 2.0
i5 9400F
Silentium Vero L2 Bronze 500W
WD SSD Green 480GB

VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=oa3DOAf06RY

Nie je to až také hlasité ako vo videu. Pre porovnanie, musím priložiť hlavu k skrinke aby som to počul a počas hrania to nevyrušuje a zastavil som zadný vetrák aby to bolo na videu zreteľne počuť. Natáčal som to iphonom, ktorý má veľmi citlivý mikrofón. PC je úplne nový, len grafická karta je staršia a nie je už v záruke. Skúsim ju vybrať a nanovo ju tam vložiť, či sa niečo zmení :/

Fúha, nikdy som o takom niečom nepočul. Mne ten zvuk nevadí lebo naozaj nie je taký hlasný ako vo videu (hluk zadného vetráka je silnejší), bál som sa len či to nie je nejaká závada, resp. či tá gk už nemá zrátané svoje dni. Ďakujem za odpoveď.