Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EDC na 100% u AMD RYZEN 7 2700X

Zdravim, mam problém s hodnotami EDC, běží neustále na 99-100%, ukazuje mi to v aplikaci ryzen master. Bojím se, aby nebyla nějaká chyba v napájení či sestavě a počítač se mi nepodělal, je nový.

Myslim, že ne, podívám se. Koukal jsem na net a tam doporučovali, že máš jít v nastavení do systému a odkliknout "balanced". To mi pomohlo třeba na 10 vteřin, kleslo to třeba na 50%, pak se to ale začalo zase postupně zvyšovat na 99%