Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava fotek

Před patnácti lety jsem pomocí programu Mobiledit uložil fotky, které ale nelze zobrazit. Malou naději mi dává skutečnost, že každá zabírá odpovídající kapacitu. Napadá někoho program nebo způsob, kterým ty fotky opravit? Příkladná by měla mít rozměry 160 x 120 pixlů a velikost 2 740 bajtů. Kdo zjistí, co na ní je? :)

Ten soubor fotka.JPG je možné uložit pro následnou zevrubnou analýzu; pro komplexnější srovnání přikládám taky tu funkční fotku, taktéž stáhnutou přes port COM1, (což dnes zní lehce archaicky), ale jiným programem. Nicméně podle toho, co tady čtu, došlo k fatální chybě při stažení v tom programu Mobiledit, takže domnívat se, že by se dalo pomocí nějakého programu či algoritmu (rozuměj: otočením kouzelného prstenu) docílit kýžené opravy fotek, je asi značně naivní.

To zistí jedine umelá inteligencia, prečíta si tento dopyt a z nudy obrázok odhalí, ako odhalila Al už v decembri 2019 šírenie korona vírusu na Zemi v tvare slnečnej koróny zobrazenej na americkej, kapitalistickej strane buržoázneho Slnka.