Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s aktualizací

Dobrý den. Při aktualizaci Windows se mi vypnul počítač. Po zapnutí zrušil všechny aktualizace a nechce se načíst. Stále se je snaží zrušit, poté napíše že proces selhal a začne se znovu nabíhat. Je něco, co můžu udělat sám?

po 5 letech vynucovaných aktualizací ve w10 neustále v chipu čtu, jak jsou konečně skvělé, už samoopravné, lepší, odložitelné, menší, skoro nepovinné - zkrátka ještě dalších 5 let a budou pomalu tak dobré jako ve win7.

nouzový režim a zakázat službu wuauserv. když bude protestovat, sebrat jí práva v registrech k její proměnné "start".
oh wait, w10 neznají nouzový režim.