Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony tv a xbox

Mam starsi sony bravia tv s hdmi výstupmi kde som zapojil xboxone x. Je nejaka aplikacia do xboxu pre skylink live? Alebo ako mozem na starej tv pozerat skylink bez kupovania setoboxov ci miltimed rozhrani? Keby to islo cez ten xbox by bolo idealne, len mi zapada prachom.
Ďakujem za pomoc.

Tvlpremyslej keby som mal xbox vedla v miestnosti a pripojeny k tv tak by som sa kukol.. bohuzial som mimo SR a rad by som to doma potom len sfunkcnil bez dalsieho spekulovania a minania casu a financii. Takze tvlpremyslej prosim najskor kym vypustis svoje vysoko odborne rady.

/ vychadza mi to asi len na kupu nejakeho multimedialneho zariadenia co je dost drahe. V starom satelite asi nenastavim login ked uz bezi na inej tv ci?

Platim 1 skylink kartu (cize dalsie 3ci4 zariadenia mam zadarmo jeden mam v mobile druhý na druhej tv ta je smart takze to tam ide cez appku a dalsiu tv neviem ako napojit (aby to nestalo vela).
Ďakujem za radu.