Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smart home, jak začít.

Ahoj. Chtěl bych svoji domácnost zautomatizovat.
Zatím mám pár žárovek z Ikei, bez Hubu.
Zajímá mě, jaký hub je “univerzální”. Většinou budu mít zařízení z ikei (žárovky, rolety), pak bych to chtěl doplnit Xiaomi sensory. To je pro zatím vše.

Takže, který hub by podporoval obě tyto značky?
Do budoucna asi nemám v plánu kombinovat s jinými značkami.

Ziadny...experimentoval som s tym par mesiacov dozadu a pokial nejdes jednu znacku je tam problem. Navyse Google ma zvlastnu vlastnost pokazit aj funkcne veci, takze to co mi fungovalo kedysis mi po update prestalo ist.
Ja osobne som sklamany a myslim, ze cas na chytre domacnosti ovladane hlasom tu este nie je.
Niekto tvrdi, ze Alexa je na tom lepsie, ale nepovedal by som po letmo zhliadnuie jej ovladacieho rozhrania.