Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem soubor se sám minimalizuje

Zdravím všechny a ptám se:po otevření souboru - třeba v open office calc v notebooku HP se soubor sám minimalizuje a skočí dolů na lištu. Musím na něj na té liště kliknout aby se znovu objevil.

Dík, ale nastavené je otevřít normálně. On se soubor totiž otevře normálně, ale po několika vteřinách spadne dolů na lištu, tam na něj musím kliknout on naskočí a pak už zůstane otevřený. To se ale nestává vždycky. Také se stává - ale ne vždy, že soubor uložený s heslem při otvírání musím na liště kliknout na ikonu s heslem a pak teprve naskočí okénko kde zadávám heslo a pak se soubor otevře. Dřív se to okénko pro heslo objevilo otevřené a já mohl přímo psát heslo. Dřív nic z toho dolů nepadalo.