Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení tabletu přes ethernet

Dobrý den,
mám tablet Nvidia Shield tablet K1 a hraji na něm hry pomocí GeForce Now. Bohužel mi občas vypadává signál, tak jsem si říkal, že by mohlo pomoct tablet připojit kabelem přímo do routeru. Šlo by to nějak? A pomohlo by to vůbec? Mám doma už redukci LAN -> USB-C tak pokud by se dalo využít tohle, byl bych rád.
Děkuji za pomoc.

redukce je nepodstatná. Podstatná je úplně jiná věc, a to, zda výrobce tabletu zakompiloval do jádra podporu (ovladače) pro tvou síťovou kartu (přesněji řečeno její řadič) a obecnou podporu Ethernet over USB.

edit: přepoklad, že když to tam jde zastrčit, tak to "musí" fungovat je zcela mylný.