Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stream filmů do iphone

Ahoj všem,
chci se zeptat zda-li se dá streamovat do iphone. Moje idea je taková že dám video soubory na svůj server na veřejné ip a pak se k nim na iphone připojím a budu na ně koukat.
Předem děkuji za nápady děkuji.

Řešení:

Univerzalnim resenim jest napr. Plex, Emby nebo Jellyfin (coz je odnoz EMBY bez placenych funkci).

Vyzkousej ktery ti bude vyhovovat nejvice, ja pouzivam dlouhodobe Emby, duvodem byla lepsi spoluprace a integrace do KODI a taktez integrace TV serveru. Jelikoz ale KODI pouzivam cim dal mene a s prechodem na DVB-T2 jsem ukoncil provoz TV serveru, je mozna na case vice se povenovat alternativam.... Plex je precijen v nekterych ohledech lepsi.

Server musi disponovat dostatecnym vykonem pro adhoc prekodovani medii, aby bylo mozne bezproblemove prehravat nejen na mobilu ale v podstate na jakemkoliv klientovi (SmartTV, Chromecast, webovy prohlizec atd.)

Univerzalnim resenim jest napr. Plex, Emby nebo Jellyfin (coz je odnoz EMBY bez placenych funkci).

Vyzkousej ktery ti bude vyhovovat nejvice, ja pouzivam dlouhodobe Emby, duvodem byla lepsi spoluprace a integrace do KODI a taktez integrace TV serveru. Jelikoz ale KODI pouzivam cim dal mene a s prechodem na DVB-T2 jsem ukoncil provoz TV serveru, je mozna na case vice se povenovat alternativam.... Plex je precijen v nekterych ohledech lepsi.

Server musi disponovat dostatecnym vykonem pro adhoc prekodovani medii, aby bylo mozne bezproblemove prehravat nejen na mobilu ale v podstate na jakemkoliv klientovi (SmartTV, Chromecast, webovy prohlizec atd.)