Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 zmizel text, všude

Zdravím,
předevčírem mi zmizel text ve Windows 10 úplně všude- Nic se nezobrazuje správně, nefungujou instalace, souborové prohlížeče, zkrátka vůbec nic.
Zkoušel jsem SFC scan, projet antivirusem, nic nepomohlo. Nový uživatel mi vytvořit nejde, protože se mi nezobrazuje okénko s vytvořením. Factory reset mi funguje jen přes Flash drive s 10 tkama, ale instalace desítek mi nejde spustit.
Nevíte někdo prosím vás co s tim? Ztratit soubory mi nevadí.
Děkuji.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

"Čo dokáže ulica" už aj v PC poradni. Do popuku.....

ISO W10 1909 na bútovacej fleške, čistá inštalácia: Diskpart.exe - Clean -set Active

Format NTFS s delením systémových oddielov sa ponúkne samo.sato.