Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone nejde vložit hudba

Dobrý den,
mám problém, že když chci přetáhnout písničky z noťasu do iPhonu, objeví se červený překřížený symbol a hudba se nedá vložit. Zkoušel jsem na více zařízeních, nejde.

Nevíte někdo co s tím? Místa mám na iPhonu dost, dřív to normálně šlo. (iPhone 7, 32gb)

Děkuji moc

Vlož screenshot problému. Bez toho nedovedu poradit. Dostat "pirátsky" stažené písničky do iPhonu bývá mnohdy problém - není na to dělaný a v dnešní době AppleMusic a Spotify, které poskytují i offline poslech, je to vcelku nepříliš využívaná varianta. Nehledě na to, že v uričtých formátech atd do mobilu písničku bohužel nevložíš a veškeré vkládané pisničky musí být vkládány z jedné cílové složky, kde má člověk vytvořené podsložky.