Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je to dobrý notebook?

chci se zeptat jestli je podle vás za tu cenu tento notebook dobrý... píšou tam sice co tam je za komponenty ale jestli ta grafická karta je 128, 256 či 512 to už ne, tak prosím poraďte...díky

http://www.primasplatky.cz/produkt/230/notebook-ace r

Doplňuji parametry, fosiczka neumí kopírovat přes chránku. (LaKr) (Kráťa)

Parametry - Notebook ACER

Procesor Intel Celeron M 540
Paměť 2048 DDR2 533MHz
Pevný disk 80 GB SATA
SUPER Multi DVD±RW/DL vypalovačka
15,4 WXGA TFT displej 1280 x 800
Grafická karta Intel GMA X3100
Modem, LAN 10/100/1000
WLAN, USB, TV Out,
Rozšiřující slot ExpressCard, PC Card
OS WINDOWS VISTA HOME

+ ZDARMA !!!
SUPER MOBIL NOKIA 5310 XpressMusic
+ KARTA 2GB

A ted uslyšíš slova proroka:-D Než to doplatíš bude to dvakrát na záruční opravdě ale potřetí se to pokazí už po záruce...

Jinak tehle kousek je příšerně starý ležák za neskutečně hnusnou cenu. To že ti k tomu nacpou mobil je sice hezký ale na to se chytí jen hlupák.

Tenhle je srovnatelný za desítku (když zůstaneme u aceru)
http://www.notebooky.com/detaily/un/312606-acer-ema chine-e510_301g16mi
To gigo paměti navíc koupíš za 1200. Dávám to jenom jako příklad toho jak je nevýhodné zaplatit 16772*, nedoporučuji ti tenhle model nějak konkrétně.

Plus tipuju tak 2*500 za vedení učtu po prvním roce.

co tenhle?
http://www.lan-shop.cz/notebooky/hewlett-packard/63 678

Instalovaný operační systém: FreeDOS
Procesor Intel® Core™2 Duo T5270 (1,4 GHz, 800 MHz FSB, 2 MB mezipaměti L2)
Funkce displeje : 15,4" WXGA s technologií BrightView (rozlišení 1 280 x 800)
Životnost baterie: Až 4,5 hod

Funkce systému
Pevný disk: Pevný disk SMART SATA 160 GB (5 400 ot./min)
Optické jednotky: Jednotka DVD+/–RW SuperMulti DL s technologií LightScribe
Typ paměti: DDR II, 667 MHz, 2 048 MB
Paměťové sloty: 2 sloty SODIMM podporující dvoukanálovou paměť
Upgrade paměti: Možnost upgradu maximálně na 4 096 MB
Čipová sada: Čipová sada Mobile™ Intel® GME965 nebo Mobile™ Intel® GLE960 Express

Možnosti rozšíření
Rozšiřující slot: Sloty pro další zařízení: 1 slot ExpressCard/54, slot pro karty Secure Digital (SD)
V/V port: 3 porty USB 2.0, VGA, stereofonní vstup pro mikrofon, stereofonní výstup pro sluchátka/linku, napájecí konektor, RJ-11, RJ-45

Grafické / audio funkce
Grafická karta : Intel® Graphics Media Accelerator X3100
Paměť grafické karty grafického dílčího systému: Až 384 MB sdílené systémové paměti
Interní zvukové zařízení: High Definition Audio, monofonní reproduktory, stereofonní výstup pro sluchátka/linku, stereofonní vstup pro mikrofon

Další informace
Klávesnice: Standardní klávesnice
Polohovací zařízení: Zařízení Touchpad s oblastí posouvání
Záruka: 1letá záruka s doručením (v některých zemích vyzvednutí a vrácení (upgrady jsou k dispozici, lze je zakoupit samostatně)), 1letá záruka na primární baterii
Funkce napájení: Šestičlánková lithioiontová baterie (47 watthodin)
Požadavky na napájení: Externí adaptér napájení 65 W AC, technologie HP Fast Charge
Správa zabezpečení: Správce Device Access Manager pro nástroj HP ProtectTools, slot zámku Kensington