Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení délky zvonění v Androidu ONE

Zdravím
Do nedávna jsem používal telefony s Windows Phone a nyní já Androidem nedotčený jsem byl nucen přejít na tuto platformu. Byl mi doporučen telefon Nokia 7.1 dualsim.
mám tři dotazy:
1. Jak nastavit délku vyzvánění, protože po 4. zazvonění se mi hovor automaticky přepne do hlasovky. A protože ne vždy můžu telefon zvednout hned, tak dost často potom volám zpátky.
2. Chybí mi funkce automatického přepnutí hovoru na reproduktor, když dám telefon od ucha.
3. Nevím, jak na druhé kartě úplně zablokovat data. Můžu pouze nastavit preferovanou kartu - služební. Mám služební kartu a soukromou GO kartu. A dost často mi to strhává peníze za data na GO kartě, i když je nechci používat. Vypozoroval jsem, že se to asi stává v okamžiku, když jsem mimo GSM signál a GO karta se připojí dříve, než služební karta.

1. Vypni si schránku u operátora. Známé číslo zavoláš zpět, neznámé číslo zavolá znovu.
2. Pokud při volání dáš telefon od ucha uvidíš ikonu reproduktoru.
3. Projdi nastavení Sim, je tam i výběr která Sim se má co (volání, sms, data) používat.

1. Hlasovou schránku využívám, protože dost často jsem mimo signál.
2. O té ikoně vím, současný stav je pro mě krokem zpátky, zvlášť když vidím,jaká další nesmyslná gesta Android umí.
3. Přestože mám mobilní data na druhé sim vypnuté a u operátora zablokované, tak mi cca jednou za týden strhne 29 Kč za data. (Zlatý Vyndejsy)