Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android box + set-top box v jednom

Zdravím.
Hledám nějakou jednu krabičku, která by mi zastala funkci set-top boxu a android boxu.
Našel jsem Mecool M8S Plus S905D
Myslíte, že to splní moje požadavky ?
Android TV chci z důvodu starší telky a koukání přes ni na HBO GO a Netflix.
1gb ram je slabota, ale říkám, jen ty 2 appky bych tam používal a k tomu klasickou televizi.
Případně věděl by někdo o něčem takovém podobném za dobrou cenu ?
Děkuji

Jelikoz chces Netflix a HBO Go, tak na Mecool a podobne cinske nedodelky rovnou zapomen - nepodporuji Widevine L1 DRM a nejsou certifikovane Netflixem. V podstate se ti zuzil vyber na Nvidia Shield, XiaomiMi TV Box 3, XiaomiMi TV Box S, Strong SRT 202EMATIC . Ani jeden ale nema DVB-T2 tuner... a nebo AppleTV4 (4K).