Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrychlená hra

Dobrý den, nevím jak to je možné, ale když hraju hru, tak vše běhá strašně rychle. Přišel jsem na to, že když ve správci úloh dané hře - spřažení - vypnu 1 jádro procesoru, tak to běží úplně v pořádku. Rád bych si tu hru, ale zahrál s 2x 2.01GHz... :/. Mam procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core processor 3800+ 2.01 GHz.
Budu moct rád za nějaké rady

Tak problém s rychlostí byl vyřešen, ale po asi 2min ve hře mi zčernala obrazovka s napisem ze nejaky soubor byl poškozen nebo nenalezen a to soubor v system32/hal.dll, když zmáčknu např. enter tak se PC restartuje a vyskočí na mě výběr systému: windows Xp Home Edition a windows - tak jsem vybral Home Edition a winy se normálně spustili. Dnes jsem PC zapl a zas samý problém.

Anglicky to tak nepochopím mohl by jsi mi to nejdůležitější nějak přetlumočit? Mám jen jeden harddisk a moje boot.ini vypadá takto:
[Boot Loader]
Timeout=5
Default=multi(0)disk(0)rdisk(0)p artition(1)WINDOWS /usepmtimer
[Operating System]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)/WINDOW S="Microsoft Windows XP Home Edition" /noexecute=optin /fastdetect /usepmtimer

Někde jsem našel, že 1. partition změnil na 2 - tak to chci zkusit a nwm jak to boot.ini editovat. Spustil jsem notepad c:\boot.ini, ale to mi při uložení napíše Soubor boot.ini nelze vytvořit, ujistěte se, že cesta i název jsou správné. :/

Zkusil jsem reset a chyba hal.dll nenajela, ale je tam stále výběr Windows Xp Home Edition a Windows. Jak nastavim, aby spustil rovnou Home Edition? Ani nevím co to je - ten druhý win. V tento počítač/ovladaci panely/system/upřesnit/Spuštění a zotavovaní systemu je rolovací nabídka s názvem Výchozí operační systém a tam je jen jedna položka a tou je Windows Xp Home Edition