Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hevc přes usb 2.0

Ahoj všem a díky za případné rady :)
plánuji si koupit novou tv LG 65um7100.
televize podporuje hevc (h.265), ale externí disk který mám má pouze usb 2.0.
půjde film v hevc přes usb 2.0 pustit nebo musím mít exterák s usb 3.0
Děkuji všem :)

HEVC nijak nesouvisi s verzi USB, jen v te mire aby rozhrani stihalo datovy tok.

Kvalitni 4k HEVC video muze mit datovy tok 40-60Mb/sec, to je 5 - 7,5MB/sec.
USB 2.0 ma propustnost "az 480Mb/s" to je 60MB/sec. (ale soucet tam/zpatky, realne teda 30MB/sec.)

Takze cokoliv co pripojite pres USB a da to aspon tech 7,5MB/sec., vyhovi.