Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komplet nový počítač nebo stačí komponenty ?

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat mám počítačovou sestavu:
Kw7Z s tímto počítačovým zdrojem 1vE6
Chtěl bych svůj počítač trochu obnovit, protože jsem dnes zapnul Mafii 3 a už tam byli jemné záseky... Chtěl bych si koupit nové ramky - HyperX 16GB KIT DDR4 2666MHz CL16 FURY series..., ale také přemýšlím nad grafikou a procesorem... Ideálně kdyby stačilo koupit jen některé komponenty a ne vše.. Mohli by jste mi něco doporučit ? poměr cena = kvalita (nechci do toho dávat 20 000,-)

Předem děkuji

Tady je hlavně problém poměrně starý a nevýkonný základ. RX480 je sice taky už starší, ale na FHD stačí a odpovídá zbytku PC.
Více paměti je do tohoto neupgradovatelného mrzáka zbytečnost (daleko líp uděláš, když vyházíš z PC balast, který sis tam nejspíše natahal). Spíše bych vyhodil těch dnes už nesmyslných 120GB SSD+1TB HDD a koupil 512GB SSD - buď jako úložiště pro hry, nebo 120GB vyhodit úplně.