Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plex rychlost přehrávání fotek

zdravím,
nainstaloval jsem na domácí server na zkoušku plexmediaserver
nakopíroval jsem tam několik fotek
tv mám samsung, os tizen, do tv jsem nainstaloval klienta pro plex
vše funguje v pořádku

pokud na televizi dám přehrávání fotek, jako slideshow, neumím nastavit rychlost přehrávání, je tam nastaveno 5 sekund, což je dlouho.
neví někdo jestli to jde nastavit?

a je to záležitost nastavení klienta plex v televizi nebo se to nastavuje na servrové straně?

díky

Ahoj,
Asi tě zklamu ale tato možnost není v Plex přidána i když vývojáři o ní ví již 6let nic se nezměnilo ale dá se to dělat manuálně:
Spusťte prezentaci.
Stisknutím tlačítka ENTER / zobrazíte nabídku. Měli byste vidět ikony „předchozí“, „pauza“ a „vpřed“. Vyberte tlačítko pozastavit a stisknout. Prezentace se pozastaví.
Když nabídka zmizí, použijte tlačítka „vlevo“ a „vpravo“ pro postup vpřed / vzad vlastním tempem.
Chcete-li pokračovat v automatické prezentaci, přejděte zpět do nabídky a stiskněte ikonu „play“, která nahradí ikonu „pause“ ve střední poloze.

hmm, tak jsem zběžně pročetl forum na plexu

https://forums.plex.tv/t/change-playback-speed-on-photo-slideshow/71842/71

a asi by bylo vhodné se poohlednout někde jinde. jestli je tedy kde.

na plexu se mi libil vlastní klient pro samsung tv, abych nemusel mít u mé smart TV ještě nějakou více smart krabičku.
prohlížeč multimedii z dlna na tv samsung tv je velmi jednoduchého vzhledu a funkce takže jsem hledal lepší alternatývu.

potřebuji jen ze sítě přehrávat filmy a prohlížet fotky a ať to má trochu slušné rozhraní.
co používáte vy?