Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po instalaci Winfast PX8800 GT nenajede monitor

Mám novou graf. kartu Winfast PX8800 GT a když jí dám místo původní NVIDIA GeForce 6600 GT
tak mi nenajede monitor ani na jednom výstupu.je zasunuta do desky Asus A8N-E - nForce4 Ultra
s procesorem 2,20 gigahertz AMD Athlon 64, pamět 3072 Megabytes ,zdroj 400W.
Včem by mohl být problém.
dík standa

Změna předmětu, původně: Winfast PX8800 GT (host)

Na 99% myslím že ne zkoušel jsem tam i jinou ta měla 128MB místo 512MB jako tahle a chovala se taky přesne tak prostě nejde ven žádný signál.Vyzkoušel jsem i jiný monitor propojil i s TV s HD
tu mi to pri naběhu PC přepne do HDmi režimu ale jinak nic.Nikdy se mi nic podobného nestalo.
Mám podezření že to možná nebude chtít spolupracovat s deskou ale to nedovedu zjistit.
Prodejce mi řekl že to musí jít.