Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ntb - protiskluzový gumový čudlík?

Čau, mám trošku hloupý dotaz. Mám noťas MSI PX60 6QD, který má ze spod takové protiskluzové gumové buttony, které jsou tam přilepené lepidlem (nahovno řešení, už jsem je několikrát přilepoval chemoprenem). Jak ho tahám z práce domů, tak jsem jeden ztratil, takže je ted nestabilní a klouže. Dá se vůbec něco takového někde sehnat, nic mě nenapadá ani nevím pod čím to pořádně hledat. Zkoušel jsem koukat na náhradní díly, ale nenašel jsem. Nějaké rady? Nebo si to vykutit z něčeho jiného??

Vyrvi aj ostatné gumy, bude základňa plastu v rovine.

To mi pripomenulo jeden záhorácky:
Francku, proč tvoje svině mají drevěný nohy?
Poněvač eném kvúli jedný huspenine nebudú zabíjet celú sviňú.