Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč není web schválený?

Manuální kontrola google adsense webu www.infomozek.cz píše že web není připravený na zobrazování reklamy. Důvod? Pouze posílají odkaz https://support.google.com/adsense/answer/9061852?hl=cs Já nevím co tam změnit. Už potřetí je to zamítnuté a mě už nic nenapadá co je na tom webu špatně. Poradíte prosím? Co mám ještě změnit?

Děkuji za odpověď

Teď je tam napsané toto:
Cenný inventář: Stránka vytvořená na základě šablony
Jak uvádějí naše programové zásady, nesmíme uživatelům zobrazovat reklamy Google na stránkách a webech s obsahem malé či žádné hodnoty nebo s nadměrným množstvím inzerce, dokud nedojde k nápravě. Patří k nim mimo jiné stránky, které zrcadlí cizí obsah nebo jej zobrazují v rámcích bez přidané hodnoty.

jen podle nadpisů to jsou zkopírované nesmyslné texty z vlasty a podobných sraček. na rozdíl od google jsem nebyl nucen to číst, on si zas může porovnat klíčová slova nebo obsah.
smysl toho webu mi uniká - kdo by tam chodil a brodil se tím hnojem, když je každý článek o něčem jiném?

samozřejmě nepopírám, že klidně můžeš být autorem všech podobných článků na českém internetu a teď jsi konečně své životní dílo shromáždil na jedno místo, ať vynikne tvůj velmi široký (nejspíš zároveň velmi povrchní) záběr.

dívám se na ušetření v domácnosti za energii, tu bychom mohli být z oboru - nezklamalo: jalové samozřejmosti o ničem, publikované na webu už tisíckrát nebo miliónkrát. tvrzení na úrovni páté třídy, o málo delší než holé věty. žádné souvislosti, porovnání, nějaká vlastní možnost, protože další věta je už zase o něčem jiném. velmi stručné, googlem správně označeno za bezcenné.

jestli je toto tvoje životní dílo, můžeš si to hodit - strávil jsi život úplně zbytečně. nebo se staň holdingovým novinářem, máš ideální kvalifikaci.