Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redmi K20 Pro vs K30 Pro.

Nedávno jsem koupil telefon Xiaomi K20 Pro. Snapdragon 855, 6GB ram. Telefon už je na trhu asi 9 měsíců, a nedávno také ohlásili telefon K30 Pro s procesorem Snapdragon 865 a 8 GB ram. Vím, že antutu skóre není vše, každopádně to dává hrubý odhad celkového výkonu telefonu. K20 Pro - 440 tis. K30 Pro - 560 tis. Mám otázku, či tato nová K30 Pro bude znatelně výkonnější než moje 'stará' K20 Pro, nebo jestli je to zbytečné. Moje druhá otázka je, jestli je 6GB ram dost, jestli je zásadní rozdíl mezi 6 a 8 GB. Nový telefon má také 120 Hz displej, oproti 60 Hz na K20 Pro,coz myslím, že už znatelný rozdíl bude. Co myslíte vy jako znalci? Toto neplatí pouze na K30 Pro, ale telefony vycházející příští roky s podobnými specifikacemi. Díky

na takové věci by měla být nějaká frikulínská poradna.
mobil na hraní her, po 9 měsících beznadějně zastaralý - na to jde doporučit jen zajít do práce, chvíli tam vydělávat a koupit si ten lepší, starý vyhodit. a za 9 měsíců zas, protože hraní her je to nejdůležitější na světě.
jestli umíš procenta (nebo násobky), tak dotaz: jaký je rozdíl mezi 6 a 8gb?

je chyba, když si nepamatuješ na co se ptáš. ještě jednou a pomalu:

Moje druhá otázka je, jestli je 6GB ram dost, jestli je zásadní rozdíl mezi 6 a 8 GB.

jestliže se ti stávající aplikace a dětinské hry vlezou do 4-6gb ram (nepíšeš že nemáš místo), novější model nemá dvojnásobnou ram jako zásadní nárůst, ale jen o 30% víc. přinese ti to něco?