Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pískání z reproduktorů v autě

Zdravím , koupil jsem si k rádiu Alpine do auta bluetooth které mám propojeno se zapalováním a auxem. Týden v pohodě a od včerejška mi začalo piskát v repracích v tempu otáček motoru. Při spuštění CD, Tuner mi to nedělá jen když mám hudbu z telefonu přes bluetooth tak se tento problém objevuje. Neví někdo co s tím ? :' Díky
Bluetooth značky Mobilly BT Jack Pro

Pochybujem, žeby to bolo rušenie mobilným signálom. Má prepojenie cez BT - a pískanie je podľa otáčok motora. Teda - ruší to motor, prípadne (ak má "chytré" auto), jeho elektronika, ktorej odišlo tienenie. Alternátor a podobné veci, ktoré tvoria striedavú zložku a dostali sa k frekvencii BT = 2,4GHz.