Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV - PC

Cauko lidi,
Potreboval bych pomoct s pripojenim z PC do TV, jenze jsem lama a nevim jak na to... Mam staryho Radeona9000Pro 64DDR ( :-D vubec se nesmejte ) a mam tady k tomu jakysi konektory (tim lama, myslim fakt lama), jenze myslim ze to nebudou ty pravy k propojeni - Foto1, Foto2... Kdyztak cetl jsem ze tenhle Radeon se propojuje prostrednictvim S-Video konektoru, tak kdyby nahodou nekdo vedel jaky kabely, tak mi dejte vedet...
Dik vsem za vsetky rady

To co máš na fotce strčíš do grafiky, a na jeden z těch žlutých konektorů připojíš redukci
[http://data.slovenska.sk/wobj-data/538/obrazky/redu kcia.jpg]
na konci je scart který strčíš do televize.

Pak už je to jen otázka nastavení v ovladači grafiky.
Pokud zapneš Pc bez monitoru, jen s televizí tak rovnou naběhne obraz na TV.

tak dobre s tema lamama jsem to trochu prehnal, to s tou zvukovkou me napadlo :-D jasne z jedne strany 3,5j a z druhy dva klasicky zvukovy kable k bednam (myslim ze se daji pouzit aj k TV, tak ke stereu), proste samci co vidis na ty hracke na obrazku ten cervenej a bilej... melo by to jit, kdyz je tam zapojim do toho scartu ne?
z jedne strany 3,5 jack a zdruhy par techle parchantu ne?
[http://www.technikhaus24.de/images/product_images/o riginal_images/00047418abb.jpg]