Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nám nainstalovat (přeinstalovat) Predator Sence

Zdravím, přestal nám fungovat program na nastavování chlazení - predator sence, tak jsme jej odinstalovali a chtěli jsme ze stránek aceru nainstalovat znovu, ale po vyhledání příslušného ovladače na náš typ notebooku PH 317-5 a po spuštění stahování (setup.exe) nám to pořád píše, že počítač není podporován...ta aplikace predator sence byla součástí kupovaného notebooku a rok a půl fungovala normálně a pak přestala a přeinstalace se prostě nedaří...i když jsme zkusmo vyzkoušeli i jiné ovladače...má s tímto problémem někdo zkušenost? Poradíte nám? Předem moc děkujeme.

Dobrý den, ten notebook acer je PH 317-51 -746B (opsáno ze štítku naspod notebooku) a po zadání na acer.cz - ovladače - nám tam vyjede možnost predator sence verze: 2.01.3005 o velikosti 83,7MB, myslíte, že máme zvolit jinou vezi?

opravuji, to celé číslo modelu acer je PH 317-51-746B (opsáno ze štítku zespod notebooku) a je to opravdu ten model z vašeho odkazu a tam se snažíme stáhnout tu aplikaci predator sence verzi kterou nám tam nabízejí a to: 2.01.3005 ,ale stáhout nám furt nejde...

ať to rozbalujeme kdekoliv, tak je výsledek stejný...počítač není podporován. Acer má asi na každý typ notebooku jinou verzi toho programu predator sence na nastavování chlazení (asi protože mají jiný výkon procesoru, grafiky...). A z nějakého důvodu se nám odmítá "vrátit" do notebooku odkud jsme jej pro jeho nefunkčnost museli odinstalovat a doufali, že po přeinstalaci (ze stránec acer.cz) bude zase šlapat normálně, ale nejde vůbec naistalovat...

Jedna důležitá otázka tu ještě nepadla: Co se dělo předtím, než ten program přestal fungovat? Proběhla nějaká aktualizace systému nebo antiviru (jakého?), něco jste čistili, optimalizovali, instalovali, ...? Anebo za to může opět ten Japonec Samoseto?
U notebooků se většinou dá systém obnovit z Recovery - viz manuál.