Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nezobrazuje stranku

Velmi pekne by som vas prosila o pomoc, nakupujem z jednej internetovej stranky konkretne sportsdirect. com vsetko fungovalo ako ma az doteraz. Napise mi Hello, this site is currently not available. Please try again later. a dalej sa nepohnem , skusila som vymazat cookies a opravit registre cez ccleaner ale nepomohlo tak isto som restartla modem aj pc proste z mojho pohladu laika som skusila vsetko a stranka nejde. Ale co je zaujimave nejde ani z jedneho zariadenia doma pokial som na svojej wifi akonahle si vypnem napr. na telefone wifi a pustim data stranka normalne ide. Viete mi niekto prosim poradit co to moze byt a ako to dat doporiadku? dakujem

typ toho "modemu s wifi" je tajný? tak najdi zespodu štítek, kromě typu by tam mohla být i ip adresa.
pak vlez do jeho nastavení (na tu adresu, přes něco funkčního s drátovým připojením, ne přes wifi)
adresa "modemu" jde taky zjistit v příkazovém řádku, spustit cmd.exe, v něm:

ipconfig

brána/gateway je adresa routeru. přihlášení je na štítku, jméno/heslo bude typicky: admin/admin nebo admin bez hesla.
teď tě zajímá nastavení wifi: jednak nemá být zatrženo "ap isolation", pokud se něco takového vyskytuje.
pak umravnit wifi ... security: wpa2 + aes, bandwidth: 20mhz

teď k tvému pc:
odinstaluj debilní ccleaner a už nikdy žádné registry neopravuj.
možná ti nějaký bfu vnutil i děsně důležitý antivir se supernázvem jako "internet security".
pokud jo, pak to svinstvo taky navždy odinstaluj.

a když už jsi v tom pc, z cvičných důvodů si můžeš před restartem pc opravit nastavení síťovky.
opět v tom cmd.exe, spuštěno jako správce:

netsh winsock reset all
netsh int ipv4 reset all
netsh int tcp reset all

...konečně restart pc.